O nas.

Biegły Geodeta, Mapy do celów projektowych
ODWIEDŹ NASZĄ GALERIĘ

Biegły geodeta Daniel Stós

Zapraszam do zapoznania się ze świadczonymi przeze mnie usługami: Należy zacząć od tego, że każda działka jest inna, dlatego cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta a zagadnienia rozpatrujemy wnikliwie, rzetelnie. Dzieląc się fachową wiedzą bazujemy nie tylko na ogromnym doświadczeniu przy dużych opracowaniach zarówno prawnych jak i sytuacyjno – wysokościowych      ale i aktualnym prawodawstwie, zmieniających się standardach pomiarowych. 

Firma geodezyjna Geobit to przede wszystkim uprawnieni geodeci, z wieloletnim, gruntownym doświadczeniem przy takich pracach jak wyznaczanie granic działek, ustalanie ich przebiegu, wznowienia znaków granicznych, podziały i połączenia nieruchomości, mapy do celów projektowych pod budowy domów i uzbrojenia podziemnego lub naziemnego, wszelkie inwentaryzacje, również do odbioru budynków a także pod inne inwestycje.

Podstawa to dla nas solidność, kompleksowe traktowanie zagadnienia, nastawienie nie na ilość robót, ale ich jakość.
Nazwę firmy zaczerpnęliśmy od „bit”, ponieważ każda, nawet najmniejsza porcja informacji się dla nas liczy, jest warta przeanalizowania i istotna w opracowaniach geodezyjnych.
Dlatego szczególnie zajmujemy się sprawami własnościowymi nieruchomości, w tym gospodarstw rolnych, dotyczącymi granic działek czy to położonych na terenie miasta czy wsi oraz ich regulacją stanów prawnych, jak np. równoważniki, tzw. wykazy synchronizacyjne, czyli przejścia ze starego stanu katastralnego na nową ewidencję.
Dotychczas wykonaliśmy setki map dc. projektowych, inwentaryzacji, tyczeń budynków i budowli a także ponad dwieście prac z zakresu prawnego, jak wznowienia znaków granicznych, wyznaczenia punktów granicznych, ustalenia przebiegu granic oraz podziały nieruchomości, w sumie liczące prawie tysiąc działek właścicieli indywidualnych, jak i podmiotów publicznych, zarządzających drogami: krajowymi, powiatowymi, gminnymi.
Naszych Zleceniodawców traktujemy poważnie i nie obiecujemy przysłowiowych gruszek na wierzbie, tzn. podajemy realistyczne terminy, oferujemy umiarkowane ceny uzależnione zawsze od wielkości prowadzonych zagadnień i nakładu pracy.
Na co dzień posługujemy się nowoczesną, zautomatyzowaną, przede wszystkim dokładną techniką pomiarową w oparciu o standardy techniczne obowiązujące w geodezji i kartografii. Dodatkowo współpracujemy z Firmą Navigate Sp. z o. o. w zakresie dostarczania nam precyzyjnych rozwiązań pomiarowych.
Dlaczego dokładnie a niekoniecznie np. szybko, bowiem idąc np. do Wydziału Ksiąg Wieczystych na pytanie, czy posiadamy nóż, odpowiadamy, że najostrzejsza tu jest linijka a na pytanie, jak wiele doświadczenia jest potrzebne by być dobrym geodetą, mówimy, iż zgodnie z prawem uprawnienia osiągnęliśmy po trzech latach pracy i bycia inżynierem a obecnie pracujemy na rynku usług geodezyjno-kartograficznych już 18 lat. Choć student odrzekłby pewnie: „a kiedy sesja?”.
Dlatego nie idziemy za głosem innych firm, którzy by oferować niewiele tańsze usługi, zatrudniają studentów, stażystów lub co gorsza pomiarowych spoza branży a decydujemy się na współpracę z osobami kompetentnymi i odpowiedzialnymi.
Chcemy zatrzymać na dłużej każdego klienta, w związku z tym oferujemy aktualnie rabaty dla stałych, jak i też nowych klientów w zakładce: “Promocje“.
Działamy głównie na terenie miasta Krakowa, powiatu krakowskiego, wielickiego, myślenickiego, lecz przyjmujemy też interesujące oferty z województwa śląskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego.
Pragniemy poinformować również, iż jesteśmy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Geodetów Polskich.
Niniejszym chcielibyśmy zaprosić do obejrzenia referencji oraz opinii o nas.

Numer Licencji - 21238- Uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii:

Zakres 1: Geodezyjne pomiary sytuacyjno – wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne.

Zakres 2: Rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych.

Niektóre wykonywane usługi geodezyjne:

  • mapy

  • mapy do celów projektowych

  • mapy do celów prawnych

  • wznowienia znaków granicznych

  • wyznaczanie granic działek

  • ustalanie przebiegu granic

  • podziały geodezyjne

  • inwentaryzacje powykonawcze

Telefon Kontaktowy: + 48 730 779 098

Solidna współpraca

0

Lat w branży

0

Wydzielonych działek

0

Wytyczonych budynków

0

Wykonanych map